[c language=”#”]
Menu
Your Cart

HAKKIMIZDA

Avrasya Barkod, 2023 yılında kurulmuştur. Barkod çözümleri üzerine uzmanlaşmıştır. Dünyanın ileri gelen barkod ürünlerini, katma değerli hizmetlerle müşterilerine sunmaktadır.


Avrasya Barkod, Afanda, Argox, Beiyang, Bixolon, Cab, Citizen, Datalogic, Datamax, Godex, Honeywell, Intermec, Newland, Rongta, Sato, Sunlux, Toshiba, Tsc, Unitech, Wincode, Xprinter, Zebex, Zebra gibi cihazların satış ve teknik destek hizmetini vermektedir.


Avrasya Barkod, proje desteği, finansal hizmetler, pazarlama ve eğitim hizmetleri, iyi bir teknik destek, ücretsiz demo hizmetleri, en önemlisi her gün artan müşteri memnuniyeti ile pazar payını artırmaktadır.
                                                                                                                                                                 VİZYONUMUZ


Avrasya Barkod, Barkod çözümlerinde etkin ve verimli olarak çalışmasını sağlayan, değer katan bir firma olmayı hedef edinmiştir. Avrasya Barkod'un amacı kaliteli ürün ve hizmet sunmaktır.

Avrasya Barkod, barkod çözümlerinde, tek kaynaktan satış ve destek kolaylığı sağlamak amacıyla geniş bir ürün yelpazesi bulundurmaktadır. Avrasya Barkod, stok bulunurluğu, uygun fiyatları ve müşteri memnuniyeti ile tercih edilen firma olmayı hedeflemektedir.

Bugün barkod okuyucular, barkod yazıcılar, barkod yazıcı sarf malzemeleri, POS sistemler, kısaca OT/VT sektörünün her alanında çözüm üreten bir firma olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Amacımız uzun yıllara dayanan tecrübemizle en iyi bildiğimiz konuda en iyi hizmeti vermektir.

Ürün portföyümüzün genişlemesi ile değişik sektörlere yönelik çözüm imkanlarımız artmıştır. Tekstil, süpermarket / market, eczaneler, kuyumcular, benzin istasyonları, kargo / kurye firmaları, bankalar, orduevleri, askeriye, SSK Hastaneleri, oteller, stadyumlar, kütüphaneler hizmet verdiğimiz sektörlerden sadece bir kaçı.